TDK Motivációs Nap a Gyöngyösi Campuson

Smart Future Forum - Okos Jövő Fórum a Gyöngyösi Károly Róbert Campuson.

Véget ért a FiFöMa

Köszönet, értékelés és eredmények: végéhez ért a XXXIV. OTDK FiFöMa szekciója az Eszterházy Károly Egyetemen.

Sikereket ért el a VMI az OTDK-n

A XXXIV. OTDK Művészeti és művészettudományi szekciójában is sikeresen szerepeltek hallgatóink.

Dobogós helyezések az OTDK-n

A Történelemtudományi Intézet hallgatói is eredményesen szerepeltek a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencián.

OTDK: kiemelkedő eredményeket értek el hallgatóink

Három hallgató indult az Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campusának jelöltjeként, mindhárman kiemelkedő eredményeket értek el a XXXIV. OTDK...

OTDK sikerek az Agrártudományi Szekcióban

Egy első helyezéssel és két különdíjjal tértek haza hallgatóink a XXXIV. Országos Tudományi Diákköri Konferencia Agrártudományi Szekciójáról.

OTDK sikerek a Közgazdaságtudományi Szekcióban

Eredményesen szerepeltek az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campusának hallgatói az Országos Tudományos Diákköri Konferencián.

Horváth Réka kémia OTDK győztes

Dr. Jedlovszky Pál intézetvezető egyetemi tanár tanítványa, Horváth Réka az Eszterházy Károly Egyetem színeiben megnyerte a kémia OTDK-t.